DWT2.50BK
TechflexTechflex
DWT2.50BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DWT2.50BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 2.5" X 150' BLACK
Podatkovni listi: 1.DWT2.50BK.pdf2.DWT2.50BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 83 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 83 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DWT2.50BK
Številka dela DWT2.50BK Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 2.5" X 150' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83 pcs Podatkovni list 1.DWT2.50BK.pdf2.DWT2.50BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.020" (0.51mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija Turtle Wrap™ delovna temperatura -40°C ~ 121°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Dolžina 150' (45.72m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Varstvo okolja UV Resistant Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 2.500" (63.50mm) Premer - znotraj, razširjen -