DWT1.50BK25
TechflexTechflex
DWT1.50BK25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DWT1.50BK25
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 1.5" X 25' BLACK
Podatkovni listi: 1.DWT1.50BK25.pdf2.DWT1.50BK25.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 580 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 580 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DWT1.50BK25
Številka dela DWT1.50BK25 Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1.5" X 25' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 580 pcs Podatkovni list 1.DWT1.50BK25.pdf2.DWT1.50BK25.pdf
Premer - Debelina stene 0.020" (0.51mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija Turtle Wrap™ Druga imena 1030-1449
DWT1.50BK25-ND
delovna temperatura -40°C ~ 121°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Nylon, Neoprene Coated
Zaščita tekočin Fluid Resistant, Gasoline Resistant, Salt Water Resistant Dolžina 25.00' (7.62m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita Flame Retardant
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip Varstvo okolja UV Resistant
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 1.500" (38.10mm)