DWG3.00BK25
TechflexTechflex
DWG3.00BK25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DWG3.00BK25
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 3" X 25' BLACK
Podatkovni listi: 1.DWG3.00BK25.pdf2.DWG3.00BK25.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 348 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 348 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DWG3.00BK25
Številka dela DWG3.00BK25 Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 3" X 25' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 348 pcs Podatkovni list 1.DWG3.00BK25.pdf2.DWG3.00BK25.pdf
Premer - Debelina stene 0.050" (1.27mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija Gator Wrap™ Druga imena 1030-1442
DWG3.00BK25-ND
delovna temperatura -51°C ~ 121°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material -
Zaščita tekočin Petroleum Resistant, Water Resistant Dolžina 25.00' (7.62m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 3.000" (76.20mm)
Premer - znotraj, razširjen - Barva Black
Zaščita pred abrazijo Abrasion Resistant, Puncture Resistant, Tear Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DWG2.50BK
DWG2.50BK
Proizvajalci: Techflex
Opis: SELF WRAP 2.5" X 75' BLACK
Na zalogi: 76 pcs
Prenesi: DWG2.50BK.pdf
RFQ
DWG1.75BK25
DWG1.75BK25
Proizvajalci: Techflex
Opis: SELF WRAP 1-3/4" X 25' BLACK
Na zalogi: 328 pcs
Prenesi: DWG1.75BK25.pdf
RFQ
DWG3.00BK
DWG3.00BK
Opis: SELF WRAP 3" X 75' BLACK