CNN0.25BK100
TechflexTechflex
CNN0.25BK100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CNN0.25BK100
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/4" X 100' BLACK
Podatkovni listi: CNN0.25BK100.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 614 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 614 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CNN0.25BK100
Številka dela CNN0.25BK100 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/4" X 100' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 614 pcs Podatkovni list CNN0.25BK100.pdf
Premer - Debelina stene 0.028" (0.71mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® Anti-Stat Druga imena 1030-1276
CNN0.25BK100-ND
Q6919523
delovna temperatura -45°C ~ 150°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Nylon, Carbonized, Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 100' (30.48m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, EMI Resistant, Shielded Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.250" (6.35mm)
Premer - znotraj, razširjen 0.438" (11.13mm) Barva Black