CCP1.50BK
TechflexTechflex
CCP1.50BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CCP1.50BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1.5" X 250' BLACK
Podatkovni listi: 1.CCP1.50BK.pdf2.CCP1.50BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 496 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 496 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CCP1.50BK
Številka dela CCP1.50BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1.5" X 250' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 496 pcs Podatkovni list 1.CCP1.50BK.pdf2.CCP1.50BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.024" (0.61mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Clean Cut® Druga imena 1030-1050
CCP150BK
delovna temperatura -70°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin - Dolžina 250' (76.20m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Clean Cut Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 1.500" (38.10mm)
Premer - znotraj, razširjen 2.000" (50.80mm) Barva Black
Zaščita pred abrazijo Abrasion and Cut Resistant, Fray Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CCPB-1-100CF
CCPB-1-100CF
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: SW COMP FUSE CARRIER 600V 100A