AGCG.16RD
TechflexTechflex
AGCG.16RD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AGCG.16RD
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 0.053" ID FBRGLASS 500'
Podatkovni listi: AGCG.16RD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AGCG.16RD
Številka dela AGCG.16RD Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 0.053" ID FBRGLASS 500' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1297 pcs Podatkovni list AGCG.16RD.pdf
Debelina stene 0.016" (0.40mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving, Insulated Serija Flex Glass® Acrylic
delovna temperatura -25°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Fiberglass, Acrylic Coated
Zaščita tekočin Oil Resistant Dolžina 500' (152.40m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant Varstvo okolja -
Premer - zunaj 0.085" (2.16mm) Premer - znotraj 0.053" (1.35mm)
natančen opis Red Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.053" (1.35mm) 500' (152.40m) Barva Red