AGC0.75NT50
TechflexTechflex
AGC0.75NT50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AGC0.75NT50
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 50'
Podatkovni listi: AGC0.75NT50.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 587 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 587 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AGC0.75NT50
Številka dela AGC0.75NT50 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 50' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 587 pcs Podatkovni list AGC0.75NT50.pdf
Debelina stene 0.038" (0.96mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving, Insulated Serija Flex Glass® Acrylic
delovna temperatura -25°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Fiberglass, Acrylic Coated
Zaščita tekočin Oil Resistant Dolžina 50.00' (15.24m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant Varstvo okolja -
Premer - zunaj 0.826" (20.98mm) Premer - znotraj 0.750" (19.05mm)
natančen opis Natural Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.750" (19.05mm) 50.00' (15.24m) Barva Natural
Zaščita pred abrazijo Abrasion and Cut Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AGC0.75NT
AGC0.75NT
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 100'