AGC0.50YL
TechflexTechflex
AGC0.50YL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AGC0.50YL
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 100'
Podatkovni listi: AGC0.50YL.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 620 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 620 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AGC0.50YL
Številka dela AGC0.50YL Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 100' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 620 pcs Podatkovni list AGC0.50YL.pdf
Debelina stene 0.030" (0.76mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving, Insulated Serija Flex Glass® Acrylic
delovna temperatura -25°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Fiberglass, Acrylic Coated
Zaščita tekočin Oil Resistant Dolžina 100' (30.48m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant Varstvo okolja -
Premer - zunaj 0.560" (14.22mm) Premer - znotraj 0.500" (12.70mm)
natančen opis Yellow Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.500" (12.70mm) 100' (30.48m) Barva Yellow