AGAG.18NT
TechflexTechflex
AGAG.18NT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AGAG.18NT
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 0.042" ID FBRGLASS 500'
Podatkovni listi: AGAG.18NT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AGAG.18NT
Številka dela AGAG.18NT Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 0.042" ID FBRGLASS 500' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1107 pcs Podatkovni list AGAG.18NT.pdf
Debelina stene 0.018" (0.46mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving, Insulated Serija Flex Glass® Acrylic
delovna temperatura -25°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Fiberglass, Acrylic Coated
Zaščita tekočin Oil Resistant Dolžina 500' (152.40m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant Varstvo okolja -
Premer - zunaj 0.078" (1.98mm) Premer - znotraj 0.042" (1.07mm)
natančen opis Natural Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.042" (1.07mm) 500' (152.40m) Barva Natural