AGA0.75BK
TechflexTechflex
Techflex
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AGA0.75BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 100'
Podatkovni listi: AGA0.75BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 319 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 319 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AGA0.75BK
Številka dela AGA0.75BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 100' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 319 pcs Podatkovni list AGA0.75BK.pdf
Debelina stene 0.040" (1.02mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving, Insulated Serija Flex Glass® Acrylic
delovna temperatura -25°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Fiberglass, Acrylic Coated
Zaščita tekočin Oil Resistant Dolžina 100' (30.48m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant Varstvo okolja -
Premer - zunaj 0.830" (21.08mm) Premer - znotraj 0.750" (19.05mm)
natančen opis Black Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.750" (19.05mm) 100' (30.48m) Barva Black