TO3316-331M
TamuraTamura
Tamura
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TO3316-331M
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka FIXED IND 330UH 600MA 1.02 OHM
Podatkovni listi: TO3316-331M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TO3316-331M
Številka dela TO3316-331M Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 330UH 600MA 1.02 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6025 pcs Podatkovni list TO3316-331M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija TO3316
Ocene - Q @ Frek 60 @ 100kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.209" (5.30mm)
Frekvenca - Samozadostna 4MHz natančen opis 330µH Unshielded Inductor 600mA 1.02 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.02 Ohm Max Trenutna ocena 600mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TO3316-330M
TO3316-330M
Proizvajalci: Tamura
Opis: FIXED IND 33UH 2.1A 100 MOHM SMD
Na zalogi: 4412 pcs
Prenesi: TO3316-330M.pdf
RFQ
TO3316-1R5M
TO3316-1R5M
Proizvajalci: Tamura
Opis: FIXED IND 1.5UH 6.4A 10 MOHM SMD
Na zalogi: 4653 pcs
Prenesi: TO3316-1R5M.pdf
RFQ
TO3316-3R3M
TO3316-3R3M
Opis: FIXED IND 3.3UH 5.4A 15 MOHM SMD
Prenesi: TO3316-3R3M.pdf
Opis: FIXED IND 68UH 1.5A 200 MOHM SMD
Prenesi: TO3316-680M.pdf
Opis: FIXED IND 220UH 800MA 610 MOHM
TO3316-4R7M
TO3316-4R7M
Opis: FIXED IND 4.7UH 4.8A 18 MOHM SMD
Prenesi: TO3316-4R7M.pdf
Opis: FIXED IND 47UH 1.8A 140 MOHM SMD
Opis: FIXED IND 680UH 400MA 2.02 OHM
TO3316-2R2M
TO3316-2R2M
Opis: FIXED IND 2.2UH 6.1A 12 MOHM SMD
Prenesi: TO3316-2R2M.pdf
Opis: FIXED IND 470UH 500MA 1.27 OHM
TO3316-1R0M
TO3316-1R0M
Opis: FIXED IND 1UH 6.8A 9 MOHM SMD
Prenesi: TO3316-1R0M.pdf
Opis: FIXED IND 22UH 2.7A 85 MOHM SMD
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%