T1210-R12G
TamuraTamura
Tamura
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T1210-R12G
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka FIXED IND 120NH 800MA 120 MOHM
Podatkovni listi: T1210-R12G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T1210-R12G
Številka dela T1210-R12G Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 120NH 800MA 120 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4753 pcs Podatkovni list T1210-R12G.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija T1210
Ocene - Q @ Frek 60 @ 300MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz
Induktivnost 120nH Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.1GHz natančen opis 120nH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 120 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max Trenutna ocena 800mA