OAR-1-R005-F-LF
TT ElectronicsTT Electronics
OAR-1-R005-F-LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OAR-1-R005-F-LF
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES METAL 0.005 OHM 1W 1% RADIAL
Podatkovni listi: OAR-1-R005-F-LF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije OAR-1-R005-F-LF
Številka dela OAR-1-R005-F-LF Proizvajalec TT Electronics
Opis RES METAL 0.005 OHM 1W 1% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6404 pcs Podatkovni list OAR-1-R005-F-LF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.450" L x 0.065" W (11.43mm x 1.65mm)
Serija OAR Odpornost 5 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 989-1081
OAR-1-.005-OHM-1-LF
OAR1R005FLF
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.320" (8.12mm) Lastnosti Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 5 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Element