LRMAM1206-R03FT5
TT ElectronicsTT Electronics
LRMAM1206-R03FT5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LRMAM1206-R03FT5
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES 0.03 OHM 1% 1W 1206
Podatkovni listi: LRMAM1206-R03FT5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LRMAM1206-R03FT5
Številka dela LRMAM1206-R03FT5 Proizvajalec TT Electronics
Opis RES 0.03 OHM 1% 1W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 189268 pcs Podatkovni list LRMAM1206-R03FT5.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija LRMA Odpornost 30 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 985-1549-1
delovna temperatura -55°C ~ 170°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 30 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element