LOB3R015FLF
TT ElectronicsTT Electronics
LOB3R015FLF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LOB3R015FLF
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES METAL 0.015 OHM 3W 1% AXIAL
Podatkovni listi: LOB3R015FLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LOB3R015FLF
Številka dela LOB3R015FLF Proizvajalec TT Electronics
Opis RES METAL 0.015 OHM 3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85910 pcs Podatkovni list LOB3R015FLF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.210" Dia x 0.560" L (5.33mm x 14.22mm)
Serija LOB Odpornost 15 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena 989-1104-1
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Current Sense, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 15 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element