LR1206-R07FW
TT Electronics/WelwynTT Electronics/Welwyn
LR1206-R07FW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LR1206-R07FW
Proizvajalec / znamka: TT Electronics / Welwyn
Opis izdelka RES SMD 0.07 OHM 1% 1/2W 1206
Podatkovni listi: LR1206-R07FW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LR1206-R07FW
Številka dela LR1206-R07FW Proizvajalec TT Electronics/Welwyn
Opis RES SMD 0.07 OHM 1% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4791 pcs Podatkovni list LR1206-R07FW.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.5W, 1/2W
Napetost - razčlenitev 1206 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.064" W (3.20mm x 1.63mm) Serija LR
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Druga imena 985-1190-2
LR1206R07FW
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca LR1206-R07FW
Višina - sedež (maks.) 0.031" (0.80mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
FIFO's 2 Razširjen opis 0.07 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES SMD 0.07 OHM 1% 1/2W 1206