TSSE3H45 RVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSSE3H45 RVG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TSSE3H45 RVG
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 45V 3A SOD123HE
Podatkovni listi: TSSE3H45 RVG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TSSE3H45 RVG
Številka dela TSSE3H45 RVG Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE SCHOTTKY 45V 3A SOD123HE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 262610 pcs Podatkovni list TSSE3H45 RVG.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 570mV @ 3A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja SOD-123HE Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer SOD-123H Druga imena TSSE3H45 RVGDKR
TSSE3H45 RVGDKR-ND
TSSE3H45RVGDKR
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 45V 3A Surface Mount SOD-123HE
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 45V Tok - Povprečni popravek (Io) 3A
Capacitance @ Vr, F -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TSSA3U45 R3G
TSSA3U45 R3G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE SCHOTTKY 45V 3A DO214AC