TSM2NB65CP ROG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSM2NB65CP ROG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TSM2NB65CP ROG
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka MOSFET N-CHANNEL 650V 2A TO252
Podatkovni listi: TSM2NB65CP ROG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TSM2NB65CP ROG
Številka dela TSM2NB65CP ROG Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis MOSFET N-CHANNEL 650V 2A TO252 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6750 pcs Podatkovni list TSM2NB65CP ROG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-252, (D-Pak)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 5 Ohm @ 1A, 10V
Odmik moči (maks.) 65W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena TSM2NB65CP ROGTR
TSM2NB65CP ROGTR-ND
TSM2NB65CPROGTR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 390pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V
natančen opis N-Channel 650V 2A (Tc) 65W (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 2A (Tc)