TSM2N100CP ROG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSM2N100CP ROG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TSM2N100CP ROG
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka MOSFET N-CH 1000V 1.85A TO252
Podatkovni listi: TSM2N100CP ROG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TSM2N100CP ROG
Številka dela TSM2N100CP ROG Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis MOSFET N-CH 1000V 1.85A TO252 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79425 pcs Podatkovni list TSM2N100CP ROG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-252, (D-Pak)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 8.5 Ohm @ 900mA, 10V
Odmik moči (maks.) 77W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena TSM2N100CP ROGCT
TSM2N100CP ROGCT-ND
TSM2N100CPROGCT
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 625pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 17nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1000V
natančen opis N-Channel 1000V 1.85A (Tc) 77W (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 1.85A (Tc)