RP2012T-R39-F
SusumuSusumu
RP2012T-R39-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP2012T-R39-F
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES 0.39 OHM 1% 1/3W 0805
Podatkovni listi: 1.RP2012T-R39-F.pdf2.RP2012T-R39-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RP2012T-R39-F
Številka dela RP2012T-R39-F Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.39 OHM 1% 1/3W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7039 pcs Podatkovni list 1.RP2012T-R39-F.pdf2.RP2012T-R39-F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 0/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RP Odpornost 390 mOhms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena RP20T.39FTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 390 mOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Film