RP2012T-R15-G
SusumuSusumu
RP2012T-R15-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP2012T-R15-G
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES 0.15 OHM 2% 1/3W 0805
Podatkovni listi: 1.RP2012T-R15-G.pdf2.RP2012T-R15-G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RP2012T-R15-G
Številka dela RP2012T-R15-G Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.15 OHM 2% 1/3W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6280 pcs Podatkovni list 1.RP2012T-R15-G.pdf2.RP2012T-R15-G.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient 0/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RP Odpornost 150 mOhms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 150 mOhms ±2% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Film Sestava Metal Film