RL7520WS-R33-F
SusumuSusumu
RL7520WS-R33-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL7520WS-R33-F
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES 0.33 OHM 2W 3008 WIDE
Podatkovni listi: 1.RL7520WS-R33-F.pdf2.RL7520WS-R33-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL7520WS-R33-F
Številka dela RL7520WS-R33-F Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.33 OHM 2W 3008 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 487959 pcs Podatkovni list 1.RL7520WS-R33-F.pdf2.RL7520WS-R33-F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 0/ +200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0830 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.295" W (2.00mm x 7.50mm)
Serija RL Odpornost 330 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Druga imena RL75WS.33FTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 330 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Current Sense Thin Film