RL3720T-R075-F
SusumuSusumu
RL3720T-R075-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL3720T-R075-F
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES 0.075 OHM 1/2W 1508 WIDE
Podatkovni listi: 1.RL3720T-R075-F.pdf2.RL3720T-R075-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL3720T-R075-F
Številka dela RL3720T-R075-F Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.075 OHM 1/2W 1508 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 676722 pcs Podatkovni list 1.RL3720T-R075-F.pdf2.RL3720T-R075-F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 0/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0815 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm)
Serija RL Odpornost 75 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 1508 (3720 Metric), 0815 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 75 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Current Sense Thin Film Sestava Thin Film