RL3720T-R040-G
SusumuSusumu
RL3720T-R040-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL3720T-R040-G
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES 0.04 OHM 1/2W 1508 WIDE
Podatkovni listi: 1.RL3720T-R040-G.pdf2.RL3720T-R040-G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL3720T-R040-G
Številka dela RL3720T-R040-G Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.04 OHM 1/2W 1508 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 614631 pcs Podatkovni list 1.RL3720T-R040-G.pdf2.RL3720T-R040-G.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient 0/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0815 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm)
Serija RL Odpornost 40 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Druga imena RL37T.04GTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 40 mOhms ±2% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Current Sense Thin Film