RL3264T-R010-G
SusumuSusumu
RL3264T-R010-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL3264T-R010-G
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES 0.01 OHM 2% 1W 2512
Podatkovni listi: 1.RL3264T-R010-G.pdf2.RL3264T-R010-G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL3264T-R010-G
Številka dela RL3264T-R010-G Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.01 OHM 2% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 319088 pcs Podatkovni list 1.RL3264T-R010-G.pdf2.RL3264T-R010-G.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient 0/ +500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija RL Odpornost 10 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)