RL3264L4-R004-F
SusumuSusumu
RL3264L4-R004-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL3264L4-R004-F
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES 0.004 OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: 1.RL3264L4-R004-F.pdf2.RL3264L4-R004-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL3264L4-R004-F
Številka dela RL3264L4-R004-F Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.004 OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 130329 pcs Podatkovni list 1.RL3264L4-R004-F.pdf2.RL3264L4-R004-F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija RL Odpornost 4 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena RL32L4.004FTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 4
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 4 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thin Film