RL1632R-R680-F
SusumuSusumu
RL1632R-R680-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL1632R-R680-F
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 0.68 OHM 1% 1/2W 1206
Podatkovni listi: RL1632R-R680-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL1632R-R680-F
Številka dela RL1632R-R680-F Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 0.68 OHM 1% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 878294 pcs Podatkovni list RL1632R-R680-F.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.5W, 1/2W
Napetost - razčlenitev 1206 Debelina (maks.) 0/ +100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija RL
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Druga imena RL1632RR680F
RL16R.68FTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca RL1632R-R680-F
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Current Sense
FIFO's 2 Razširjen opis 0.68 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thin Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES SMD 0.68 OHM 1% 1/2W 1206