RL1632R-R330-F
SusumuSusumu
RL1632R-R330-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL1632R-R330-F
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES 0.33 OHM 1% 1/2W 1206
Podatkovni listi: 1.RL1632R-R330-F.pdf2.RL1632R-R330-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL1632R-R330-F
Številka dela RL1632R-R330-F Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.33 OHM 1% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 825803 pcs Podatkovni list 1.RL1632R-R330-F.pdf2.RL1632R-R330-F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 0/ +100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RL Odpornost 330 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena ARL1632R-R330-F-T5-C
RL1632R-R330-F-T5
RL1632RR330F
RL16R.33FTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 330 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thin Film