RL1220T-R024-J
SusumuSusumu
RL1220T-R024-J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL1220T-R024-J
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES 0.024 OHM 5% 1/4W 0805
Podatkovni listi: 1.RL1220T-R024-J.pdf2.RL1220T-R024-J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL1220T-R024-J
Številka dela RL1220T-R024-J Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.024 OHM 5% 1/4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2304563 pcs Podatkovni list 1.RL1220T-R024-J.pdf2.RL1220T-R024-J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RL Odpornost 24 mOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena RL12T.024JTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 24 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thin Film