RL1220S-R062-F
SusumuSusumu
RL1220S-R062-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL1220S-R062-F
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES 0.062 OHM 1% 1/4W 0805
Podatkovni listi: 1.RL1220S-R062-F.pdf2.RL1220S-R062-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL1220S-R062-F
Številka dela RL1220S-R062-F Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.062 OHM 1% 1/4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1820897 pcs Podatkovni list 1.RL1220S-R062-F.pdf2.RL1220S-R062-F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 0/ +200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RL Odpornost 62 mOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena Q3506309
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 62 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thin Film