RL0816S-R36-F
SusumuSusumu
RL0816S-R36-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL0816S-R36-F
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES 0.36 OHM 1% 1/5W 0603
Podatkovni listi: 1.RL0816S-R36-F.pdf2.RL0816S-R36-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL0816S-R36-F
Številka dela RL0816S-R36-F Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.36 OHM 1% 1/5W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1558143 pcs Podatkovni list 1.RL0816S-R36-F.pdf2.RL0816S-R36-F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 0/ +200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RL Odpornost 360 mOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 360 mOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thin Film Sestava Thin Film