RL0816S-R18-F
SusumuSusumu
RL0816S-R18-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL0816S-R18-F
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES 0.18 OHM 1% 1/5W 0603
Podatkovni listi: 1.RL0816S-R18-F.pdf2.RL0816S-R18-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL0816S-R18-F
Številka dela RL0816S-R18-F Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.18 OHM 1% 1/5W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1430676 pcs Podatkovni list 1.RL0816S-R18-F.pdf2.RL0816S-R18-F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 0/ +200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RL Odpornost 180 mOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 408-1423-2
RL0816S-R18-F-ND
RL0816SR18F
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 180 mOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thin Film