RL0510S-R62-F
SusumuSusumu
RL0510S-R62-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL0510S-R62-F
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES 0.62 OHM 1% 1/6W 0402
Podatkovni listi: 1.RL0510S-R62-F.pdf2.RL0510S-R62-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL0510S-R62-F
Številka dela RL0510S-R62-F Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.62 OHM 1% 1/6W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1650750 pcs Podatkovni list 1.RL0510S-R62-F.pdf2.RL0510S-R62-F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 0/ +200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RL Odpornost 620 mOhms
Moč (Watts) 0.167W, 1/6W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 620 mOhms ±1% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thin Film Sestava Thin Film