RL0510S-R27-F
SusumuSusumu
RL0510S-R27-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL0510S-R27-F
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 0.27 OHM 1% 1/6W 0402
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije RL0510S-R27-F
Številka dela RL0510S-R27-F Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 0.27 OHM 1% 1/6W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6491 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.167W, 1/6W
Napetost - razčlenitev 0402 Debelina (maks.) 0/ +200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija RL
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Druga imena 408-1408-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca RL0510S-R27-F
Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm) Lastnosti Current Sense
FIFO's 2 Razširjen opis 0.27 Ohm ±1% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thin Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES SMD 0.27 OHM 1% 1/6W 0402