PS5025GT2-R50-T1
SusumuSusumu
Susumu
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PS5025GT2-R50-T1
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka 50OHM RF POWER SPLITTER
Podatkovni listi: PS5025GT2-R50-T1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PS5025GT2-R50-T1
Številka dela PS5025GT2-R50-T1 Proizvajalec Susumu
Opis 50OHM RF POWER SPLITTER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17429 pcs Podatkovni list PS5025GT2-R50-T1.pdf
Specifikacije - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija PS Pakiranje Bulk
Paket / primer - Druga imena Q7148637
Izguba vstavka 6dB Pogostost 0Hz ~ 10GHz
natančen opis RF Power Divider 0Hz ~ 10GHz