PRL1632-R024-F-T1
SusumuSusumu
PRL1632-R024-F-T1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRL1632-R024-F-T1
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES 0.024 OHM 1W 1206 WIDE
Podatkovni listi: 1.PRL1632-R024-F-T1.pdf2.PRL1632-R024-F-T1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRL1632-R024-F-T1
Številka dela PRL1632-R024-F-T1 Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.024 OHM 1W 1206 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 523161 pcs Podatkovni list 1.PRL1632-R024-F-T1.pdf2.PRL1632-R024-F-T1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija PRL Odpornost 24 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Druga imena PRL1632.024FTR
PRL1632R024FT1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 24 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense Thin Film