PCMC135T-R47MF
SusumuSusumu
PCMC135T-R47MF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCMC135T-R47MF
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka FIXED IND 470NH 38A 1.3 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.PCMC135T-R47MF.pdf2.PCMC135T-R47MF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCMC135T-R47MF
Številka dela PCMC135T-R47MF Proizvajalec Susumu
Opis FIXED IND 470NH 38A 1.3 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4550 pcs Podatkovni list 1.PCMC135T-R47MF.pdf2.PCMC135T-R47MF.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.530" L x 0.496" W (13.45mm x 12.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija PCMC
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 408-1349-2 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.189" (4.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470nH Unshielded Inductor 38A 1.3 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.3 mOhm Max
Trenutna ocena 38A Tok - nasičenost 65A