XZFVG10C
SunLEDSunLED
XZFVG10C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XZFVG10C
Proizvajalec / znamka: SunLED
Opis izdelka DISPLAY 0.4" 1DIGIT GREEN CC SMD
Podatkovni listi: XZFVG10C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XZFVG10C
Številka dela XZFVG10C Proizvajalec SunLED
Opis DISPLAY 0.4" 1DIGIT GREEN CC SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61511 pcs Podatkovni list XZFVG10C.pdf
Valovna dolžina - vrh 574nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V
Velikost / dimenzija 0.512" H x 0.358" W x 0.148" D (13.00mm x 9.10mm x 3.75mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 75mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 10-SMD, No Lead Število znakov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Ocena 4mcd
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 7-Segment
Digit / alfa velikost 0.40" (10.16mm) natančen opis Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 2V 10mA 0.512" H x 0.358" W x 0.148" D (13.00mm x 9.10mm x 3.75mm) 10-SMD, No Lead
Tok - preskus 10mA Pogosto Pin Common Cathode