XZFDGK10A2
SunLEDSunLED
XZFDGK10A2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XZFDGK10A2
Proizvajalec / znamka: SunLED
Opis izdelka DISPLAY 0.4" 2DIGIT GRN CA SMD
Podatkovni listi: XZFDGK10A2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije XZFDGK10A2
Številka dela XZFDGK10A2 Proizvajalec SunLED
Opis DISPLAY 0.4" 2DIGIT GRN CA SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5016 pcs Podatkovni list XZFDGK10A2.pdf
Valovna dolžina - vrh 515nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3V
Velikost / dimenzija 0.512" H x 0.728" W x 0.148" D (13.00mm x 18.50mm x 3.75mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 102.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SMD, No Lead Število znakov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Ocena 65mcd
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 7-Segment
Digit / alfa velikost 0.40" (10.16mm) natančen opis Character LED Display Module Green 7-Segment 2 Character Common Anode 3V 10mA 0.512" H x 0.728" W x 0.148" D (13.00mm x 18.50mm x 3.75mm) 20-SMD, No Lead
Tok - preskus 10mA Pogosto Pin Common Anode