XZFAVG10C
SunLEDSunLED
XZFAVG10C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XZFAVG10C
Proizvajalec / znamka: SunLED
Opis izdelka DISPLAY 0.4" 1DIGIT GRN CC SMD
Podatkovni listi: XZFAVG10C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XZFAVG10C
Številka dela XZFAVG10C Proizvajalec SunLED
Opis DISPLAY 0.4" 1DIGIT GRN CC SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45264 pcs Podatkovni list XZFAVG10C.pdf
Valovna dolžina - vrh 574nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V
Velikost / dimenzija 0.748" H x 0.366" W x 0.148" D (19.00mm x 9.30mm x 3.75mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 75mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SMD, No Lead Druga imena 1497-1452-2
XZFAVG10C-ND
Število znakov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Ocena 3mcd Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta zaslona 14-Segment, Alphanumeric Digit / alfa velikost 0.40" (10.16mm)
natančen opis Character LED Display Module Green 14-Segment, Alphanumeric 1 Character Common Cathode 2V 10mA 0.748" H x 0.366" W x 0.148" D (19.00mm x 9.30mm x 3.75mm) 16-SMD, No Lead Tok - preskus 10mA