XZDG25X109FS
SunLEDSunLED
XZDG25X109FS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XZDG25X109FS
Proizvajalec / znamka: SunLED
Opis izdelka LED GREEN CLEAR 2SMD
Podatkovni listi: XZDG25X109FS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XZDG25X109FS
Številka dela XZDG25X109FS Proizvajalec SunLED
Opis LED GREEN CLEAR 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 124596 pcs Podatkovni list XZDG25X109FS.pdf
Valovna dolžina - vrh 515nm Valovna dolžina - prevladujoča 525nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.5V Kotni kot 120°
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 3.50mm L x 2.80mm W
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1411 (3528 Metric) Druga imena 1497-1345-2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Ocena 6990mcd Preglednost objektiva Clear
Stil / velikost objektiva Round with Flat Top, 2.50mm Barva objektiva Colorless
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 1.05mm
Lastnosti - natančen opis Green 525nm LED Indication - Discrete 3.5V 1411 (3528 Metric)
Tok - preskus 150mA Konfiguracija Standard