XVC2LUR48D
SunLEDSunLED
XVC2LUR48D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XVC2LUR48D
Proizvajalec / znamka: SunLED
Opis izdelka LED 4.8MM RED DIFF BI-LEVEL CBI
Podatkovni listi: XVC2LUR48D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije XVC2LUR48D
Številka dela XVC2LUR48D Proizvajalec SunLED
Opis LED 4.8MM RED DIFF BI-LEVEL CBI Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4599 pcs Podatkovni list XVC2LUR48D.pdf
Valovna dolžina - vrh 627nm Voltage Rating 1.9V
Kotni kot 60° Serija -
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 19mcd Tip objektiva Diffused, Tinted
Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 4.80mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis LED Circuit Board Indicator 2 High Red (x 2) Diffused, Tinted 1.9V 160mA Round with Domed Top, 4.80mm Through Hole, Right Angle Tok 160mA
Konfiguracija 2 High Barva Red (x 2)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
XVC-01
XVC-01
Proizvajalci: Excelsys Technologies Ltd.
Opis: CONFIG PWR CHASSIS 1000W 6 SLOT