XLFBB20DLSDLCR
SunLEDSunLED
XLFBB20DLSDLCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XLFBB20DLSDLCR
Proizvajalec / znamka: SunLED
Opis izdelka LED BLUE DIFF RADIAL LEAD T/H
Podatkovni listi: XLFBB20DLSDLCR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XLFBB20DLSDLCR
Številka dela XLFBB20DLSDLCR Proizvajalec SunLED
Opis LED BLUE DIFF RADIAL LEAD T/H Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 340146 pcs Podatkovni list XLFBB20DLSDLCR.pdf
Valovna dolžina - vrh 465nm Valovna dolžina - prevladujoča 470nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.3V Kotni kot 100°, 50°
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija -
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 1195mcd
Preglednost objektiva Diffused Stil / velikost objektiva Oval with Domed Top, 5.20mm x 3.80mm
Barva objektiva Blue Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 7.00mm Lastnosti -
natančen opis Blue 470nm LED Indication - Discrete 3.3V Radial Tok - preskus 20mA