XDMYK100A
SunLEDSunLED
XDMYK100A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XDMYK100A
Proizvajalec / znamka: SunLED
Opis izdelka DISPLAY 101.2MM YELLOW 1DIGIT CA
Podatkovni listi: XDMYK100A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije XDMYK100A
Številka dela XDMYK100A Proizvajalec SunLED
Opis DISPLAY 101.2MM YELLOW 1DIGIT CA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6568 pcs Podatkovni list XDMYK100A.pdf
Valovna dolžina - vrh 590nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 7.8V
Velikost / dimenzija 4.803" H x 3.543" W x 0.591" D (122.00mm x 90.00mm x 15.00mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 150mW Pakiranje Tube
Paket / primer 10-DIP (4.210", 107.00mm) Število znakov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 140mcd
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 7-Segment
Digit / alfa velikost 3.98" (101.20mm) natančen opis Character LED Display Module Yellow 7-Segment 1 Character Common Anode 7.8V 10mA 4.803" H x 3.543" W x 0.591" D (122.00mm x 90.00mm x 15.00mm) 10-DIP (4.210", 107.00mm)
Tok - preskus 10mA Pogosto Pin Common Anode