LF2020BNP-R362
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LF2020BNP-R362
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka CMC 3.6MH 1.7A 2LN TH
Podatkovni listi: LF2020BNP-R362.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LF2020BNP-R362
Številka dela LF2020BNP-R362 Proizvajalec Sumida Corporation
Opis CMC 3.6MH 1.7A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81199 pcs Podatkovni list LF2020BNP-R362.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.669" L x 0.512" W (17.00mm x 13.00mm) Serija LF
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin delovna temperatura -
Število linij 2 Tip montaže Through Hole
Induktivnost @ Frekvenca 3.6mH @ 1kHz Višina (maks.) 0.374" (9.50mm)
Vrsta filtra Power Line Lastnosti -
natančen opis 3.6mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.7A DCR 190 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 190 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 1.7A Odobritve -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LF2115NP-103
LF2115NP-103
Proizvajalci: Sumida Corporation
Opis: CMC 10MH 600MA 2LN TH
Na zalogi: 70211 pcs
Prenesi: LF2115NP-103.pdf
RFQ
LF20
LF20
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: DISPLAY,LEGACY TAPES
Na zalogi: 916 pcs
Prenesi:
RFQ
LF2115NP-222
LF2115NP-222
Opis: CMC 2.2MH 1.3A 2LN TH