125CDMCCDS-R68MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 125CDMCCDS-R68MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 680NH 33A 1.3MOHM SMD
Podatkovni listi: 125CDMCCDS-R68MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 125CDMCCDS-R68MC
Številka dela 125CDMCCDS-R68MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 680NH 33A 1.3MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 105640 pcs Podatkovni list 125CDMCCDS-R68MC.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 0.530" L x 0.496" W (13.45mm x 12.60mm)
Ščitenje Shielded Serija 125CDMCC/DS
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-2576-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 680nH Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 680nH Shielded Molded Inductor 33A 1.3 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.3 mOhm Max
Trenutna ocena 33A Tok - nasičenost 60A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
125CJ
125CJ
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 125A 600VAC/250VDC
Na zalogi: 3566 pcs
Prenesi: 125CJ.pdf
RFQ
125D
125D
Proizvajalci: Hammond Manufacturing
Opis: TRANSFORMER 10W 70MA TUBE TYPE