WW5JB40R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW5JB40R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW5JB40R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 40 OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW5JB40R0.pdf2.WW5JB40R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW5JB40R0
Številka dela WW5JB40R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 40 OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 305899 pcs Podatkovni list 1.WW5JB40R0.pdf2.WW5JB40R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serija WW Odpornost 40 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena WW 5 40 5% B
WW5405%B
WW5405%B-ND
WW540JB
WW540JB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 40 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound