WW3FT75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3FT75R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW3FT75R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 75 OHM 3W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW3FT75R0.pdf2.WW3FT75R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW3FT75R0
Številka dela WW3FT75R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 75 OHM 3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 392707 pcs Podatkovni list 1.WW3FT75R0.pdf2.WW3FT75R0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serija WW Odpornost 75 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW 3 75 1% R
WW375FRTR
WW375FRTR-ND
WW3FT75R0TR
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 75 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound