WW3FT2R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3FT2R70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW3FT2R70
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.7 OHM 3W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW3FT2R70.pdf2.WW3FT2R70.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW3FT2R70
Številka dela WW3FT2R70 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.7 OHM 3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 405297 pcs Podatkovni list 1.WW3FT2R70.pdf2.WW3FT2R70.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serija WW Odpornost 2.7 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 2.7 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound