WW2JT150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2JT150R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW2JT150R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 150 OHM 1.5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW2JT150R.pdf2.WW2JT150R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW2JT150R
Številka dela WW2JT150R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 150 OHM 1.5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 447881 pcs Podatkovni list 1.WW2JT150R.pdf2.WW2JT150R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Serija WW Odpornost 150 Ohms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW 2 150 5% R